Prečo my?

O nás

Hlavným profilom našej spoločnosti je predaj autoskla, maloobchod a veľkoobchod s autosklom, ich opravy a súvisiace inštalačné činnosti. Dovozu a výmene autoskiel sa venujeme už viac ako 10 rokov. Zaisťujeme vlastný dovoz širokého spektra autoskiel z celého sveta, na základe ktorého môžeme pre našich zákazníkov garantovať široký výber, najvyššiu kvalitu a najnižšie ceny. Pri vlastnom dovozu kupujete okamžite od nás ako od dovozcu, čo znamená najnižšiu cenu na trhu bez provízií ďalších obchodníkov.

U nás nájdete všetky druhy autoskiel podľa vašich potrieb aj podľa vašej peňaženky. Nájdete u nás autosklo od najväčší výrobcov čelných skiel až k tým najmenším s najmenším sklom pre úžitkové stroje. Všetky naše autosklá sú riadne certifikované pre EÚ.

Skladové autosklo vám dodáme alebo vymeníme relatívne okamžite a to najneskôr do 24-48 hodín so zárukou! V prípade špecifických autoskiel zaisťujeme najkratšie dodanie!

Ponúkame Vám svoje dlhoročné skúsenosti v obchodnej a servisnej činnosti. Cieľom nášho snaženia bol a vždy bude spokojný zákazník. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Nagykerikon

Malo- a veľkoobchod s autosklom každého druhu

Osobné autá, nákladné autá, autobusy, kamióny, traktory, poľnohospodárske a iné pracovné stroje – oprava a výmena autoskla z vlastného dovozu za najlepšie ceny!

Veľkoobchod a veľkosklad:

Udržiavame skladovú zásobu viac tisíc rôznych skiel pre osobné a nákladné autá, kamióny, poľnohospodárske a iné pracovné stroje atď. s periodickým (týždenným) doplňovaním. Vďaka vlastnému dovozu sú naše produkty vysokej kvality a za bezkonkurenčné ceny. A tiež vďaka vlastnej logistike Vami objednané autosklo dodáme vlastnou dopravou a to aj cez víkendy a sviatky.

Maloobchod:

Naše podnikanie je nepredstaviteľné bez maloobchodu s autosklom. Vďaka našim veľkoobchodným aktivitám môžeme poskytnúť nadštandardné služby, mimoriadne výhody a najlepšie ceny všetkým našim maloobchodným odberateľom. Náš široký výber autoskiel, zavedená predajná a servisná sieť je pripravená na to, aby vám poskytla kvalitu, pohodlie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek technických aj obecných otázok neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo osobne!

Szallitasikon

Doprava zdarma po celom západnom Slovensku

Doprava skla rýchlo a zdarma vlastnou dopravou.

Vyberte si z nášho katalógu požadované autosklo. Vybrané sklo vám doručíme zdarma po celom západnom Slovensku – a to k Vám domov alebo do Vami vybratého servisu aj miesta. Keď sa potrebujete poradiť, alebo Vaše autosklo nenájdete v ponuke, prosím, kontaktujte nás. Náš školený a znalý technik vám okamžite nájde to správne autosklo.

Dopravu autoskla zaisťujeme vlastnou dopravou s vlastnými vodičmi. Garantujeme týmto, že objednané autosklo vám bude doručené nepoškodené, najkratšou cestou a najrýchlejšie.

Biztositasikon

Oprava a výmena autoskla na mieste

Posúdenie poškodenia-praskliny, oprava, výmena autoskla u vás doma, na parkovisku ale aj v práci.

Ponúkame nadštandardné služby všetkým motoristom v oblasti výmeny všetkých druhov autoskiel formou mobilného servisu pre výmenu autoskla. Nemusíte s poškodeným sklom na aute už nikam jazdiť, my prídeme za vami domov, do práce alebo na iné miesto kde bude vaše auto stáť. To má samozrejme aj tú výhodu, že sa auto po výmene skla nebude hneď hýbať, a tým dáme čas na dokonalé vytvrdnutie lepidla. Vymeníme všetky druhy skiel (čelné sklo, zadné sklo, bočné sklo) a to na všetkých druhoch vozidiel.

Ďalšie detaily ohľadne opravy autoskla nájdete v časti„Naše služby“ – Oprava.

Ďalšie detaily ohľadne výmeny autoskla nájdete v časti„Naše služby“ – Výmena.

Vasarlasikon

Príslušenstvo pre autosklá

Predaj príslušenstva pre autosklá, lepiacich sad, bau-kitov, vyrezávačov, atď.

Neoddeliteľnou súčasťou kvalitného autoskla je i kvalitné príslušenstvo, kvalitný montážny a spojovací materiál ktoré zaistí správnu a bezpečnú funkciu skla.
Ponúkame široký výber lepiacich sad na montáž čelného autoskla, drôtov na vyrezávanie autoskla a rôzne iné príslušenstvo pre všetky druhy autosklá. Prosím, neprehliadnite náš bohatý sortiment!