Naše služby

Predaj a montáž všetkých druhov autoskiel

Osobné autá, nákladné autá, autobusy, kamióny, traktory, poľnohospodárske a iné pracovné stroje.
Predaj a montáž všetkých typov, zadných aj bočných skiel rýchlo, kvalitne a za najlepšie ceny. Vlastníme veľkosklad aj vlastný dovoz skiel!

V prípade akýchkoľvek technických aj obecných otázok neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo osobne!

Maloobchod:

 • Naše podnikanie je nepredstaviteľné bez maloobchodu s autosklom. Vďaka našim veľkoobchodným aktivitám môžeme poskytnúť nadštandardné služby, mimoriadne výhody a najlepšie ceny všetkým našim maloobchodným odberateľom. Náš široký výber autoskiel, zavedená servisná a predajná sieť je pripravená na to, aby vám poskytla kvalitu, pohodlie a spokojnosť.

Veľkoobchod a veľkosklad:

 • Udržiavame skladovú zásobu viac tisíc rôznych skiel pre osobné a nákladné autá, kamióny, poľnohospodárske a iné pracovné stroje atd. s periodickým (týždenným) doplňovaním. Vďaka vlastnému dovozu sú naše produkty vysokej kvality a za bezkonkurenčné ceny. A tiež vďaka vlastnej logistike Vami objednané autosklo dodáme vlastnou dopravou a to aj cez víkendy a sviatky.

Výmena

Výmena poškodeného autokskla (čelné, bočné, zadné, a to aj od poľnohospodárskych a úžitkových strojov) u nás v autoservisoch alebo u Vás doma, na parkovisku alebo v zamestnaní.

Našou snahou je najskôr vždy autosklo opraviť. Keď to nie je možné, pristupujeme k výmene.

Okrem výmeny v našich špecializovaných autoservisov Vám poskytujeme služby mobilného servisu výmeny autoskiel a to pre všetky typy vozidiel. S poškodeným autosklom nemusíte nikam jazdiť, prídeme za vami domov, na parkovisko, do práce alebo na iné miesto kde bude vaše auto stáť. Tým poskytneme lepidlu čas na dokonalé vytvrdnutie.

U nás v Autosklo24 používame a pracujeme výhradne s certifikovanými autosklami, odporúčanými výrobcami automobilov, certifikovanými v EU. Vymieňame sklá na všetky značky a modely vozidiel. Poškodené sklo nahradíme vždy sklom rovnakej kvality.

Inštalácia a overenie správnej funkčnosti doplnkovej výbavy ako sú senzory dažďa, tabúľ, jazdných pruhov sú samozrejmosťou.
Na nami vykonanú výmenu čelného skla poskytujeme doživotnú záruku voči zatekaniu, podfúkavaniu či odlepeniu čelného skla.

 

Doprava zdarma po celom západnom Slovensku

 • Prosím, keď znáte parametre, vyberte si z nášho katalógu požadované autosklo. Vybrané sklo vám doručíme zdarma po celom území západného Slovenska – a to domov aj do s Vami vybratého servisu alebo miesta.
  Keď sa potrebujete poradiť, alebo Vaše autosklo nenájdete, prosím, kontaktujte nás. Náš školený a znalý technik vám okamžite nájde to správne autosklo. K tomu budeme potrebovať len pár základných informácií o vašom vozidle, ako sú presný typ a model vozidla, rok výroby, typ skla (farba, slnečný pás, vyhrievanie, dažďový senzor, kamera atd.)

Polícia SR a Technická kontrola:

„Ak máte poškodené sklo na stieranej ploche a poškodenie je väčšie ako 20 mm hrozí vám pokuta a zadržanie technického preukazu.“

 • Vyhláška ministerstva dopravy č. 464 z roku 2009 o prevádzke vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách, paragraf 17, odstavec 2, bod l hovorí, že: „Vozidlo sa považuje za technicky nespôsobilé na cestnú premávku, najmä ak má prasknuté alebo poškodené čelné sklo v stieranej ploche o veľkosti väčšej ako 20 mm.“ To znamená, že ak máte poškodené predné okno v oblasti, kam dosiahnu stierače a poškodenie je väčšie ako 2 cm, mali by ste auto odstaviť. Podľa zákona je totiž technicky nespôsobilé. Je pritom jedno, či je poškodenie na strane vodiča, alebo spolujazdca. Iba pre porovnanie, ako mierku môžete použiť aj 10 centovú mincu. Má totiž priemer 19,75 mm. Za jazdu s poškodeným čelným sklom riskujete pokutu a vrátane zadržania technického preukazu. Ak by ste napriek tomu riskovali jazdu s poškodeným sklom a zastaví vás hliadka, môže vám zadržať aj evidenčné čísla. S poškodením čelným sklom neuspejete ani na STK.

Bezpečnosť

 • Ak máte len menšie poškodenie skla tak ani to netreba podceňovať. Na čelné sklo auta totiž pôsobia aerodynamické sily, ale aj sily vznikajúce krútením karosérie pri prejazde nerovností. Aj malá prasklinka či poškodenie (ďobnutie) od kamienka sa môže časom rozšíriť a to aj počas jazdy do práce alebo na diaľnici pri predchádzaní, a problém je na svete. Preto neváhajte a dajte sklo čo najskôr opraviť.

Oprava

Oprava čelného skla a ostatných autoskiel precízne, rýchlo so zárukou a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Vaše poškodené čelné sklo sa vždy snažíme najskôr opraviť, a až keď je to nevyhnutné, potom sklo meníme.

Zavolajte nám!
Opravu vášho poškodeného skla zaistíme prioritne a to kedykoľvek a kdekoľvek. S poškodeným autosklom nemusíte nikam jazdiť, prídeme za vami domov, do zamestnania, na parkovisko alebo na iné miesto kde bude vaše auto stáť.

 • Opraviť je možné poškodenie čelného skla – tzv. „ďobku“, ktorá v priemeru nie je väčšia ako 2 eurová minca, znamená to kruh v priemeru do 2-3 centimetre. Ďalšie obmedzenie na opravu môže znamenať umiestnenie poškodenia, ktorá by nemala byt v zornom poli vodiča a mala by byť cca 8 centimetrov od okraja autoskla. V mimoriadne „šťastných“ prípadoch je možné opraviť aj väčšie poškodenie (až 5 cm v priemeru), ale toto môžeme zistiť až na mieste opravy.
 • Poškodenie vo forme prasklín, typu „hviezda“ alebo „blesk“ sa opravujú veľmi ťažko. Opraviteľnosť takých poškodení môžeme zistiť taktiež až na mieste opravy.
 • V prípade bočných a ďalších autoskiel je pravdepodobnosť úspešnej opravy je väčšia.
 • Oprava skla zaberie okolo 30 minút vášho času.

Poisťovňa

Prosím pozor!
S cieľom dostihnúť najväčší komfort pre Vás a najrýchlejšie riešenie pre vaše autosklo v tomto okamžiku ešte prebiehajú rokovanie s poisťovňami. Bezhotovostná výmena autoskiel bude dostupná v najbližších mesiacoch.

 

Bezhotovostná výmena autoskla z havarijného poistenia (KASKO)

V prípade, že máte uzatvorenú havarijnú poistku (KASKO), vybavíte všetko priamo u nás na centrále. Hlásenie škody na Vašu poisťovňu vykonáte s asistenciou našich pracovníkov priamo v našom servise, kde vykonáme aj odbornú obhliadku. Finančné vysporiadanie s poisťovňou prevezmeme za Vás. U nás zaplatíte len spoluúčasť, ktorú máte dohodnutú v zmluve o havarijnom poistení.

Výmena autoskla z povinného zmluvného poistenia vinníka (PZP)

V prípade dopravnej udalosti aj keď nemáte uzatvorené havarijné poistenie, ale viete že škodu Vám spôsobil iný účastník cestnej premávky, je možno využiť PZP vinníka. Pri vzniku škody je potrebné spísať s vinníkom škody „Správu o nehode“ a urobiť fotodokumentáciu. Vinník musí škodu nahlásiť sám a to do 15 dní od vzniku poistnej udalosti na svoju poisťovňu. Hlásenie škody na Vašu poisťovňu vykonáte s našou asistenciou. Pri povinnom zmluvnom poistení je potrebné výmenu autoskla uhradiť v hotovosti a poisťovňa vinníka hradí faktúru v plnej výške na účet poškodeného.

Nižšie uvedené logá poisťovní sú len informatívne.